Bauhof ostab Ehitusmarketi

kaardile

06. detsember 2010

Eesti suurimaks ehituskaupluste jaeketiks tõusnud Bauhof (Ehitus Service OÜ) omandab 100% Ehitusmarketi kaubamärgi all tegutseva ehitusmaterjalide müüja Devest ASi aktsiatest. Bauhofi kaubamärgi all jätkab tehingujärgselt 12 kauplust üle Eesti.

Pressiteates öledi lisaks:
„ Devestile kuulunud Ehitusmarketi kauplused Laagris ja Keilas viiakse vastavusse Bauhofi kontseptsiooniga ning jätkavad tegevust Bauhofi kaubamärgi all, Tabasalus ja Arukülas asuvates kauplustes praegu suuri muudatusi ette ei võeta," lausus Bauhof Grupi juhatuse liige Mart Vau. „Seoses Ehitusmarketite muutmisega Bauhofi kauplusteks koondamisi plaanis ei ole. Majanduse kasv muudab tasapisi aktiivsemaks ka ehitusturu ja hoogustab taas inimeste isetegemislusti kodudes - seetõttu on meile kõik tublid töötajad vajalikud."

Mart Vau sõnul võimaldab Ehitusmarketi kaupluste ost veelgi tugevdada Bauhofi liidripositsiooni ehitus- ja aiakaupade müüjana. „Ehituskauba turul on praegu toimumas samad arengud, mis toidukaupluste osas kuus-seitse aastat tagasi, kui turg korrastus ja suured jaeketid asusid laienema. Bauhof on ainsa ehitusmaterjalide ketina praeguseks esindatud kümnes maakonnas üle Eesti, kauplused on avatud suuremates tõmbekeskustes ning tulnud klientidele nii lähedale kui võimalik. Pidev areng ja ettevõtte kasv võimaldab meil pakkuda Eesti soodsaimat ostukorvi kodu- ja ehituskaupade vallas ning see on kaasa aidanud ka keti tuntuse kasvule," selgitas Mart Vau.

Bauhof ja Devest ASi omanik Harju KEK kirjutasid tänavu oktoobris alla kavatsuste protokolli Ehitusmarketi ostuks-müügiks. Tehingule andis heakskiidu Konkurentsiamet. Bauhof Eesti käive oli 2009. aastal 925 miljonit krooni ning Ehitusmarketil 200 miljonit krooni.

Pressiteates viidatud Tabasalu ja Aruküla kauplustega siiski koostöö ei õnnestunud ning Bauhofi nime all jätkas 12 tegutsevat kauplust (uued kauplused Laagris ja Keilas sealhulgas) ning avamata kauplus Võrus.

 


Lõpetasid loo vaatamise. Võid lugu uuesti vaadata või selle sulgeda ning valida lugude valiku menüüst uued lood. Korraga saad vaadata kuni kolme lugu.

Korraga saab valida 3 lugu, kui soovite valitud lugusid muuta, siis võtke linnuke varasema valiku eest

Uute lugude valimiseks palun peata lugu vajutades nuppu “Stop ja tagasi algusse”

Vali lugusid

Legend

{header}

  • maja
  • NB
  • nool
  • ring